Заштеда на енергија, почнете тука

за нас

Греење и изолација решенија, само за вас

ШАНГАЈ PAMAENS TECHNOLOGY CO., LTD специјализирана за R & D, производство и продажба на заштеда на енергија за греење и изолација производи. PAMAENS обезбедува инсталација, обука и по-продажба на еден-стоп услуга. PAMAENS стана лидер во областа на пријавата на индустриски заштеда на енергија технологија за греење во Кина и во странство.

Нашите производи се главната вклучувајќи изолација јакни, резервоарот и тапан греалки, инфрацрвени грејачи, грејачи кертриџ, спирални греалки, цилиндричен греалки, керамички грејач бенд, мика бенд грејач, леано во грејач, воздушно ладење грејач и вода изладена бенд греалки итн

PAMAENS имаше стекнато ISO9001 CE и RoHS сертификати. Тоа важи и строги тестирање и контрола врз секој дел од производите, како и на секој чекор обработка. На производи се продаваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Југоисточна Азија, Австралија, Јапонија, Русија и др

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !