Kursimit të energjisë, filloni këtu

Rreth nesh

Heating & izolimin zgjidhje, vetëm për ju

SHANGHAI PAMAENS TEKNOLOGJIA CO., LTD specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e ngrohjes kursimit të energjisë dhe të produkteve izoluese. PAMAENS ofron instalimin, trajnimin dhe pas shitjes shërbimi me një ndalesë. PAMAENS është bërë lider në fushën e aplikimit për teknologji industriale kursimit të energjisë për ngrohje në Kinë dhe jashtë vendit.

Produktet tona kryesore janë përfshirë xhaketa izoluese, tankeve & daulle ngrohje, ngrohje infra të kuqe, ngrohje fishek, spirale ngrohje, ngrohje me tuba, ngrohës qeramike band, band mikë ngrohës, hedhur-në ngrohës, me ajër të ftohur ngrohës dhe ujë të ftohur ngrohje band etj

PAMAENS kishte fituar ISO9001 CE dhe RoHS certifikata. Kjo vlen testin e rreptë dhe kontrollin mbi çdo pjesë të vetme të produkteve, si dhe çdo hap të përpunimit. Produktet janë shitur në Evropë, amerikan, Lindja e Mesme, Azisë Juglindore, Australi, Japoni, Rusia etj

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni

WhatsApp Bisedë Online!