Kursimit të energjisë, filloni këtu

Rreth nesh

SHANGHAI PAMAENS TEKNOLOGJIA CO., LTD, e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e ngrohjes kursimit të energjisë dhe të produkteve izoluese. PAMAENS ofron instalimin, trajnimin dhe pas shitjes shërbimi me një ndalesë. PAMAENS është bërë lider në fushën e aplikimit për teknologji industriale kursimit të energjisë për ngrohje në Kinë dhe jashtë vendit.

Produktet tona kryesore janë përfshirë xhaketa izoluese, tankeve & daulle ngrohje, ngrohje infra të kuqe, ngrohje fishek, spirale ngrohje, ngrohje me tuba, ngrohës qeramike band, band mikë ngrohës, hedhur-në ngrohës, me ajër të ftohur ngrohës dhe ujë të ftohur ngrohje band etj

Factory-600 x 400

Të xhaketa izolimin, tankeve & daulle ngrohje xhaketa dhe ngrohje infra të kuqe ne kemi zhvilluar jo vetëm në masë të madhe të reduktuar konsumin e energjisë, përmes rritjes së efikasitetit termik, përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe ambientit të punës. Përveç kësaj, produktet tona janë të sigurta për përdorim, miqësor për mjedisin, të lehtë për të instaluar me jetën më të gjatë përdorimit, të sigurt dhe punën e të besueshme. xhaketa tona izolim & batanije janë përdorur gjerësisht në valvulat, fllanxha, tuba, makinat plastike, tharëse, Këmbyesit, sistemi i shkarkimit etj Drum & tank ngrohje janë përdorur për të ngrohur të gjitha llojet e lëngjeve të tilla si uji, materiale kimike, mjaltë, vaj, zam etj

elementet e ngrohjes, të tilla si ngrohës fishek, ngrohës spirale, ngrohës me tuba, ngrohës qeramike band, mikë band ngrohës, hedhur-në ngrohës, me ajër të ftohur ngrohës dhe ujë të ftohur ngrohje band, të cilat mund të aplikohet në ngrohje cilindër të gjitha llojet e makinerive plastike, duke përfshirë nxjerrje, derdhur makine injeksion, teli vizatim makinë, pelletize, makinë lulëzim filmuar, riciklimin e plastikës dhe makinë vulcanizing, etj mbështetet në teknologji të përparuar të ngrohjes me induksion dhe shumë vite përvojë në prodhimin e ngrohje tradicionale, ne jemi të sigurt për të ofruar cilësi të lartë dhe të mira ngrohje çmimi induksion, së bashku me të shkëlqyer para se të trajnimit të shitjes dhe shërbimet pas shitjes.

Tani ne kemi një numër të mjekëve, mjeshtrave dhe inxhinierë të lartë, të cilët janë të dedikuar për R & D në teknologji elektromagnetike. Përveç kësaj, PAMAENS bashkëpunon me kolegje dhe universitete në Kinë. Me kuptim të thellë të një sërë fushash mekanike, PAMAENS janë të përkushtuar për zhvillimin e ngrohje me induksion për aplikime të ndryshme

PAMAENS posedon frymën e integritetit, ambicie, efikasitet dhe përsosmërisë. Ne kemi marrë kursimit të energjisë jo vetëm si një karrierë, por edhe një përgjegjësi sociale dhe kthimit në atdheun tonë. në sajë të sinqerta për të gjithë ju dhe shpresojmë që të bashkëpunojnë me ndërmarrjet në Kinë dhe jashtë vendit për të krijuar një sinergji për të ardhmen më të mirë të përbashkët së bashku.

PAMAENS kishte fituar ISO9001 CE dhe RoHS certifikata. Kjo vlen testin e rreptë dhe kontrollin mbi çdo pjesë të vetme të produkteve, si dhe çdo hap të përpunimit. PAMAENS ishte i autorizuar të importit dhe eksportit rights.The produktet janë shitur në Evropë, Lindjen e Mesme, Azisë Juglindore, Australi, SHBA, Tajvani etj Ne jemi të përkushtuar për të ofruar:

  1. produkte të cilësisë së lartë
  2. çmim të favorshëm
  3. fleksibile moq
  4. Shpërndarje në kohë
  5. Trajnimi i lirë i instalimit dhe mirëmbajtjes
  6. Një vit garanci
  7. OEM dhe shërbimeve të projektimit

 WhatsApp Bisedë Online!