Bateri ngrohëse industriale - China Shanghai Pamaens Technology
Kursimit të energjisë, filloni këtu

Ventilator ngrohës industrial

Përshkrim i shkurtër:

Ngrohësi i ftohur në ajër me ventilator të ngrohësit industrial përdoren kryesisht në industrinë moderne të plastikës për kontroll të lehtë, besueshmëri më të lartë, qëndrueshmëri dhe mos mirëmbajtje.


 • FOB Çmimi: 30-50 dollarë amerikanë / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 2 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 copë në muaj
 • Transporti: Express, anijeve oqean, anijeve ajrit
 • Kushtet e pagesës: T / T, Paypal, Western Union
 • Koha e prodhimit: 7-15 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ftohja e lëngshme konsiderohet gjithmonë si mënyra më efektive e ftohjes për një kohë të gjatë. Tani në industrinë moderne të plastikës, kompania jonë përdor ngrohësin e ftohjes së ajrit për kontrollimin e tij të thjeshtë, besueshmërinë më të lartë, qëndrueshmërinë dhe mos mirëmbajtjen e tij. 

  Përdoret për ngrohjen dhe ftohjen e fuçisë së makinerive nxjerrëse të vetme dhe binjake. Isshtë bërë nga disa ngrohës me bandë dhe përbëjnë zonën e ngrohjes. Fixedshtë fiksuar vetëm për të ftohur çdo sistem nga rrjedha e moderuar e ajrit. Deviceshtë pajisja ftohëse më e përparuar në botë me temperaturë maksimale 500. Radiatori i bakrit i projektuar special përçon ngrohësin në mënyrë efektive, duke bërë zhurmë të ulët dhe duke kontrolluar me saktësi temperaturën e shkrirjes. 

  Unaza e ftohjes dhe ngrohjes bëhet nga bakri i kuq T2. Përpunohet në feta finësh duke hedhur myk. Pastaj shiriti qeramik i ngrohjes futet në mes të unazës së bakrit. Sistemi i integruar i ftohjes dhe ngrohjes i formuar kështu. 

  Në përgjithësi, zona e ngrohjes secila përbëhet nga disa unaza ftohëse dhe ngrohëse, dhe pastaj ajo mbulohet nga një mbulesë e vetme fiksuese e ftohjes. Ka anët e këndshme, dhe në daljen e sipërme të ajrit.

   

  Technical data of Industrial heater blower

  Tensioni i vlerësuar (V) Frekuenca (HZ) Faza Rryma (A) Fuqia e jashtme (KW) Presioni (mmAq / RPM) Rrjedha e ajrit (CMM / RPM)
  110 60 1 6.4 0,37 84/3570 14.8 / 3460
  220 60 1 3.2 0,37 84/3570 14.8 / 3460
  220 50 1 3.5 0,37 58/2980 12.5 / 2930
  220 60 3 2 0,37 84/3580 14.8 / 3460
  380 50 3 1 0,37 58/2980 12.5 / 2930

  Përmasat e ventilatorit të ngrohësit industrial

  90 90 20190228142058

  Materiali i përbërësve thelbësorë:
  90 截图 20190228151519

  Aplikimet:90 90 20190228153241 90 截图 20190228153317 90 截图 20190228153328

  Fotografitë referuese të ventilatorit të ngrohësit industrial
  Fan-CY150-6 Fan-CY150-5
  Fan-CY150-3 Fan-CY150-2

   

  4

   

  kompania e Informacionit

  Shanghai PAMAENS Technology Co, Ltd, e vendosur në Shanghai, e specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e ngrohësve, aksesorëve të makinerive plastike dhe produkteve të kursimit të energjisë. Ne kemi një ekip të fortë hulumtues dhe zhvillues, shumë prej inxhinierëve tanë kanë më shumë se dhjetë vjet përvojë në prodhimin e ngrohësve, dhe ne kemi stict sistemin e kontrollit të cilësisë, dhe një ekip njerëzish profesionistë të shitjes, kështu që pa marrë parasysh procesin e prodhimit, cilësinë e produkteve, ose çmimet, ne besojmë se disa fabrika mund të krahasohen me ne në Kinë.

  Certifikatat.jpg

   

  Udhëzimi i porosisë së ventilatorit të ngrohësit industrial
  1. Dimensioni i instalimit
  2. tension
  3. Fuqia e daljes
  4. sasi

   

  Pyetje dhe përgjigje mund të shqetësoni:

  Rreth nesh?

  Ne jemi fabrikë dhe eksportues, vet ISO9001 dhe kërkimin dhe zhvillimin e ekipit dhe departamenti QC.

  A pranoni të personalizuar?

  Po, ne jemi të gatshëm ta kthejmë dizajnin tuaj të shkëlqyeshëm në produkte perfekte, natyrisht, dizajni juaj special do të jetë plotësisht konfidencial. Në të njëjtën kohë, ne jemi dizajner të mirë vetë.

  Si është transporti juaj?

  Ne mund t'i dërgojmë mallrat sipas udhëzimit tuaj, nëse nuk doni të merreni me transportin vetë, ne mund të trajtojmë transportin për ju. Koha më e shkurtër e dorëzimit dhe ngarkesa më e ulët janë objektivi ynë, kështu që ngarkesa që ne kemi siguruar është gjithmonë më e mira, sepse ne kontrollojmë shumë përcjellës dhe marrim transportin më të mirë për ju. 

  Pse na zgjodhet ne?

  Shkalla më e ulët e parazgjedhur

  Garanci një deri në dy vjet

  Shërbimi më i mirë dhe në kohë pas shitjes

  Jeni të shqetësuar, do të dëshironim të mendonit

  Si të kontaktoni me ne?


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Bisedë Online!